Türk Edebiyatı İsimler Sözlüğü sayesinde, şairler veya yazarlara dair bilgilerin, hemen tüm kaynaklardan derlenmiş hâline oldukça hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Sayın Prof. Dr. Mustafa İSEN’in öncülüğünde gerçekleşen projede emeği geçen, özverili çalışmalarıyla katkı sağlayan herkese teşekkürler.

Türk Edebiyatı İsimler Sözlüğü'nü birkaç yıldır kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir eksiğini bulamadım. Çok iyi bir proje ve araştırmacılara çok faydalı olduğunu düşünüyorum. En çok Balkan şairlerini araştırdığım için ilk başta Türk Edebiyatı İsimler Sözlüğü'ne ön yargılı yaklaştım ve fazla beklentim yoktu fakat kullandıkça hakikaten maddeleri hazırlarken yabancı kaynakların ne kadar doğru seçildiğine şahit oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Türk Edebiyatı İsimler Sözlüğü(TEİS) ilk başvuru yaptığımız kaynaklardan bir tanesi. TEİS’ten önce bir şair veya eser hakkında en ufak bir bilgiye ulaşmak için saatlerce uğraşırken şimdi saniyeler içinde aradığımız bilgiye ulaşabiliyoruz. Bize bu imkân ve kolaylığı sağlayan başta Sayın Prof. Dr. Mustafa İSEN Hocamız olmak üzere bütün proje ekibine şükranlarımı sunuyorum.